odżywka do włosów

Skuteczne odżywki do włosów

Czy możliwe jest połączenie cech skutecznie i tanio jeśli chodzi o nasze włosy? Ja, jako kobieta uważam, że włosy to bardzo cenna sprawa. Sama jestem posiadaczką długich włosów, które przeszły już ze mną bardzo dużo. Na początku było zapuszczanie (i właściwie zerowa pielęgnacja), później drastyczne obcinanie, aż w końcu przeszłam do farbowania i rozjaśniania. W efekcie czego moje włosy stały się nieestetyczne. Po prostu wyglądały jak “siano”. Bardzo z tego powodu cierpiałam. Testowałam dużo różnych sposobów na piękne i lśniące włosy. Jedne droższe, inne tańsze. Aż wreszcie zorientowałam się, że cenne dla mnie włosy są w jeszcze gorszym stanie, a mój studencki budżet nie może pozwolić sobie na kolejne eksperymenty, a już na pewno nie na wizytę u znanego stylisty włosów. Po wielu nieudanych próbach trafiłam na bardzo tanie odżywki firmy Ziaja. Kupiłam pierwszą można powiedzieć z roztargnienia, żeby tylko coś mieć. Kiedy wróciłam do domu i przeczytałam na opakowaniu że najlepiej ją stosować bez spłukiwania, byłam bardzo zawiedziona.

Do tej pory tego typu odżywki nie służyły moim włosom. Tylko je obciążały. Ale skoro już kupiłam to postanowiłam wypróbować. Zrobiłam wszystko jak należy. Czyli: najpierw umyłam włosy, takim szamponem jak zawsze (niczego nie zmieniałam), później nałożyłam odżywkę do spłukiwania, którą kupiłam dawno, dawno i się nie sprawdziła, ale staram się mimo wszystko zużywać takie produkty. Następnie włosy wytarłam w ręcznik. Rozczesałam na mokro moim tangle teezer’em (tak, wiem. nie rozczesuje się włosów na mokro, ale moim włosom to służy więc zostaję przy tym). Następnie na rozczesane już włosy nałożyłam trochę tej nowej odżywki. Poczekałam aż włosy będą całkowicie suche (wysychają same, nie pomagam suszarką) i poszłam spać. Jakie było moje zdziwienie kiedy wstałam rano! włosy były piękne, gładkie i nieobciążone. Byłam bardzo szczęśliwa, ale spodziewałam się, że może to być krótkotrwały efekt. Testowałam ją tak jeszcze przez miesiąc i przez cały ten czas nie zawiodła mnie. Kupiłam kolejne, tylko o innym działaniu. Są równie skuteczne. Pierwszą, która ukradła moje serce była Ziaja odżywka intensywne wygładzenie do włosów niesfornych. Kolejne dwie to: odżywka intensywne odżywienie do włosów delikatnych i odżywka intensywna regeneracja do włosów łamliwych. Moje włosy spełniają wszystkie te trzy cechy: niesforne, delikatne, łamliwe. A właściwie spełniały, bo od kiedy stosuję te odżywki (na zmianę) to nie mam już tych problemów. Kondycja moich włosów znacznie się poprawiła. Wiadomo, wszystko z umiarem, nie można przesadzać z ilością bo będą obciążone mimo wszystko. Może nie mają jakiegoś najlepszego składu, ale działają, a to najważniejsze! A teraz najlepsze! Koszt takiej odżywki to niecałe 6zł.

Post Author: Tomasz Kasprzyk

Na łamach serwisu publikuje swoje teksty autorskie, najczęściej tworzy teksty z dziedziny lifestyle, jednak inne tematyki też nie są mu obce. Ważne, że robi to systematycznie i zawsze znajdzie czas na skrobnięcie czegoś fajnego, by się podzielić tym z wami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *