pokora i uśmiech

Pokora i uśmiech

Aby być szczęśliwym nie trzeba mieć domu z ogrodem i auta z dużym silnikiem. Wystarczy tylko ustalić cele, na których zrealizowaniu nam najbardziej w życiu zależy i konsekwentnie do nich dążyć. Nie jest to podobno łatwe, niemniej jednak osoby, które wykażą się bardzo dużą dawką dyscypliny, szybko osiągną spodziewany efekt. Najważniejsza w życiu jest systematyczność i konsekwencja. Te zasady można bezwarunkowo nazwać matkami każdego sukcesu. Niemniej jednak te teorie okażą się martwe, jeśli nie ustalimy tego, co jest w naszym życiu najwyższą wartością.

Wielu ludzi nigdy nie zaczyna pracy nad tym, co jest dla nich najistotniejsze, bowiem obawiają się oni porażki. Z tego powodu właśnie tak wiele nienapisanych książek ląduje w koszu. Współcześnie bardzo dużo mówi się o tym, że o realizację swoich marzeń trzeba walczyć. Czasem trzeba przy tym uwierzyć w ludzi, uśmiechnąć się do nich i wykazać pokorą. To ona pozwala zwyciężać i zdobywać szczyty, które są abstrakcyjne dla wszystkich tych, którzy kierują się w życiu nadmierną pewnością siebie.

Post Author: Tomasz Kasprzyk

Na łamach serwisu publikuje swoje teksty autorskie, najczęściej tworzy teksty z dziedziny lifestyle, jednak inne tematyki też nie są mu obce. Ważne, że robi to systematycznie i zawsze znajdzie czas na skrobnięcie czegoś fajnego, by się podzielić tym z wami.

Dodaj komentarz