przyjaźń

Pielęgnowanie przyjaźni

Pielęgnowanie przyjaźni jest bardzo ważne. Każdy z nas ma kogoś o kogo się troszczy. Warto pamiętać to co nas łączy oraz łączyło. Częste spotkania oraz rozmowy cementują, czyli utrwalają znajomości. Chociażby wspólny wypad na kawę potrafi pokazać, że o kimś stale pamiętamy. Nie trzeba koniecznie kupować komuś drogich prezentów, aby wiedział, że go kochamy i się o niego martwimy, troszczymy. Drobne gesty są bowiem bardziej cenne. Czasem nawet jedno słowo, sms, e-mail bądź poprostu szczery uśmiech wystarczą.

Pielęgnowanie przyjaźni jest niezwykłe i bezcenne. Na pewno każdy z nas zauważył, że fajnie jest jak ktoś do nas zadzwoni i zapyta co u nas słychać nowego. Warto mieć przyjaciół na których można polegać. Nigdy o tym nie zapominajmy. W dzisiejszych czasach, pełnych stresu oraz pośpiechu ciężko czasem o wszystkim, wszystkich pamiętać. Trzeba jednak znaleźć odrobinę wolnego czasu, a zobaczymy, że to nam się odwdzięczy z nawiązką. Spotkania są przyjemne oraz dają pełno radości każdej ze stron. Oczywiście pod warunkiem szczerego uśmiechu na twarzy. Pielęgnowanie przyjaźni jest bezcenne. Każdy z nas powinien w sobie posiadać cechy osoby chętnej do rozmów, kontaktu z ludźmi. Poprawia to bowiem nasze życie i sprawia, że mamy chęć na więcej rzeczy. Nie zapominajmy także o tych co mieszkają nieco dalej od nas, przez co spotkania nie są możliwe. Zróbmy im miłą niespodziankę i jeszcze dziś zadzwońmy lub chociaż napiszmy e-mail. Na pewno się to opłaci.

Post Author: Tomasz Kasprzyk

Na łamach serwisu publikuje swoje teksty autorskie, najczęściej tworzy teksty z dziedziny lifestyle, jednak inne tematyki też nie są mu obce. Ważne, że robi to systematycznie i zawsze znajdzie czas na skrobnięcie czegoś fajnego, by się podzielić tym z wami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *