noworoczne postanowienia

Nowy rok – nowe postanowienia

Święta, rocznice i inne szczególne dni, jakie każdy człowiek świętuje w ciągu roku, są nie tylko okazją do spędzenia czasu z bliskimi i odpoczynku. To również idealny moment do tego, by podjąć pewne postanowienia, zmienić coś w sobie lub w swoim życiu. Zwłaszcza Nowy Rok i jego huczne obchody skłaniają do podejmowania zdecydowanych postanowień. Może to być zobowiązanie do rezygnacji z nałogu, do podjęcia aktywności fizycznej lub oszczędzania. Każdy pomysł jest dobry, jeśli niesie ze sobą zmianę na lepsze.

Moda na bieganie

Ostatnio modna stała się zdrowa dieta, fitness i bieganie. Niestety, wielu pasjonatów ulega słomianym zapałom i po kilku lub kilkunastu próbach rezygnuje z dalszego realizowania wytyczonych celów. Wytrwałość to cecha nielicznych, którzy małymi kroczkami brną do przodu i z każdym dniem hartują nie tylko swoje ciało ale przede wszystkim ducha. I oto właśnie chodzi w postanowieniach: osiągać cele wzmacniając przy okazji silną wolę. Nowy Rok to dzień wyjątkowy, w którym pewien rozdział w życiu zostaje zamknięty, a otwiera się kolejny, pełen niewiadomych. Warto więc tego dnia sformułować choć jedno, niewielkie postanowienie i starać się wytrwać w nim pomimo zniechęcenia i pojawiających się trudności.

Post Author: Tomasz Kasprzyk

Na łamach serwisu publikuje swoje teksty autorskie, najczęściej tworzy teksty z dziedziny lifestyle, jednak inne tematyki też nie są mu obce. Ważne, że robi to systematycznie i zawsze znajdzie czas na skrobnięcie czegoś fajnego, by się podzielić tym z wami.

Dodaj komentarz