miłość pozamałżeńska

Miłość pozamałżeńska

Podobno zdrada boli wtedy, kiedy o niej wiemy. Tak twierdzą wybitni eksperci z dziedziny psychologii oraz psychiatrii.
Miłość i seks to dwie niezwykle istotne potrzeby, bez których trudno żyć normalnie. Zakochujemy się, bierzemy ślub, zakładamy rodzinę, na świat przychodzą dzieci. Tak to mniej więcej wygląda w życiu człowieka. Z czasem jednak każda fascynacja mija, zaś my pozostajemy bezradni wobec swoich uczuć. I tak oto – pewnego dnia poznajemy nowy podmiot naszych uczuć.

Na początku płomień namiętności nie gaśnie i sprawia, że czujemy się tak, jakbyśmy byli wciąż na rauszu. Uczucie to jest fantastyczne i nie jest w stanie z nim konkurować nawet rodzina. W tak fantastycznym momencie wiele osób decyduje się na to, by porzucić stare życie i rozpocząć coś nowego, pod pełnymi żaglami. Niestety – istnieje duże ryzyko, że ta euforia zniknie po dwóch latach, zaś my zostaniemy z kimś obojętnym u swego boku.
Warto zatem rozsądnie podchodzić do pozamałżeńskich związków i nie zachłystywać się nimi na śmierć.

Post Author: Tomasz Kasprzyk

Na łamach serwisu publikuje swoje teksty autorskie, najczęściej tworzy teksty z dziedziny lifestyle, jednak inne tematyki też nie są mu obce. Ważne, że robi to systematycznie i zawsze znajdzie czas na skrobnięcie czegoś fajnego, by się podzielić tym z wami.

Dodaj komentarz