odmłodzenie cery

Jak odmłodzić cerę?

Czy jest możliwe odmłodzenie naszej cery za pomocą taniej i bezinwazyjnej metody? Jak najbardziej! I da się to zrobić tanio i w domowym zaciszu. Cudownym środkiem jest znana od lat witamina C. Rozświetla, dodaje blasku, przywraca zdrowy koloryt skóry, potrafi nawet usunąć zmarszczki i inne oznaki starzenia. Regularne stosowanie powoduje, że skóra na nowo staje się napięta, znikają drobne zmarszczki.

Jeśli chcemy aby witamina C zadziałała na naszej skórze cuda musimy pozwolić jej przyswoić się do naszego organizmu. Jak to zrobić? Powinniśmy kontrolować dietę, ograniczyć używki i chronić się przed promieniowaniem słonecznym, na przykład dzięki filtrom UV. Kosmetyki z witaminą C nie muszą być drogie, musimy tylko zwrócić uwagę na ich skład. Pamiętajmy o tym, że kolejność wypisanych składników w składzie to także odpowiadająca im ilość zawarta w produkcie. Czyli powinnyśmy oczekiwać, że witamina C znajdzie się na pierwszych miejscach składu. Najlepiej stosować serum, a następnie krem również z zawartością witaminy C na noc. Do tego kilka godzin spokojnego snu i rano cera będzie wyraźnie polepszona.

Post Author: Tomasz Kasprzyk

Na łamach serwisu publikuje swoje teksty autorskie, najczęściej tworzy teksty z dziedziny lifestyle, jednak inne tematyki też nie są mu obce. Ważne, że robi to systematycznie i zawsze znajdzie czas na skrobnięcie czegoś fajnego, by się podzielić tym z wami.

Dodaj komentarz