pierwsza randka

Gdzie wybrać się na pierwszą randkę?

Zaprosiłeś dziewczynę na pierwszą randkę, a teraz nie masz pojęcia, gdzie moglibyście się wybrać? Młodzi ludzie na pierwsze spotkanie najczęściej wybierają kino. Jest to kameralne miejsce, w którym nie będziecie czuć się skrępowani i zestresowani, jak to często bywa na samym początku znajomości. Warto zaoferować się i kupić dziewczynie bilet wstępu, a także zaproponować popcorn i coś do picia.

Warto także wspólnie zastanowić się nad tym, co chcielibyście obejrzeć. Kobiety w przeważającej większości uwielbiają łzawe melodramaty oraz komedie romantyczne. Jeśli jednak ty nie mógłbyś zdzierżyć na dużym ekranie takiego filmu, warto razem wybrać jakąś śmieszną komedię. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na kino, zawsze można wybrać się do miejsca, jakim jest kawiarnia. Tam zamówicie jakieś dobre ciastko czy deser, do tego kawa z bitą śmietanką i lody – pierwsze dobre wrażenie jest bardzo ważne, zaproponuj zatem, że zapłacisz za dziewczynę. Jeśli odmówi, nie upieraj się. Idealnym miejscem na pierwszą randkę jest kino lub kawiarnia. Bawcie się dobrze.

Post Author: Tomasz Kasprzyk

Na łamach serwisu publikuje swoje teksty autorskie, najczęściej tworzy teksty z dziedziny lifestyle, jednak inne tematyki też nie są mu obce. Ważne, że robi to systematycznie i zawsze znajdzie czas na skrobnięcie czegoś fajnego, by się podzielić tym z wami.

Dodaj komentarz